сабота, 4. декември 2021. Вести денес: 55
home Вести

ВО ЖИВО: Прес-конференција на Катица Јанева

ВО ЖИВО: Прес-конференција на Катица Јанева

Специјалната обвинителка во оставка Катица Јанева која беше на боледување се појави во СЈО.

Таа од минатиот вторник беше на боледување, откако во понеделникот си даде оставка на функцијата. Од тогаш не беше достапна за јавноста.

Пресот следете го во живо.

Најнови вести

Коронавирус