сабота, 28. ноември 2020. Вести денес: 101
home Вести

ВО ЖИВО: Прес-конференција на Јанушев

ВО ЖИВО: Прес-конференција на Јанушев

Прес- конференција за медиуми на Игор Јанушев, генерален секретар на ВМРО-ДПМНЕ.

Најнови вести

Коронавирус