четврток, 24. септември 2020. Вести денес: 129
home Вести

ВО ЖИВО: Прес-конференција на Христијан Мицкоски

ВО ЖИВО: Прес-конференција на Христијан Мицкоски

Во просториите на Центар за комуникации на ВМРО-ДПМНЕ во мометов се обраќа лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкокси.

Прес-конференцијата следете ја во живо.

Коронавирус