понеделник, 6. јули 2020. Вести денес: 101
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Вести

ВО ЖИВО: Прес конференција на Христијан Мицкоски

ВО ЖИВО: Прес конференција на Христијан Мицкоски

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски одржува прес конференција.

Курир во живо Ви го пренесува обраќањето на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ.

Парламентарни избори 2020