недела, 7. март 2021. Вести денес: 15
home Вести

ВО ЖИВО: Прес конференција на Христијан Мицкоски

ВО ЖИВО: Прес конференција на Христијан Мицкоски

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ се обраќа до нацијата.

Курир во живо Ви ја пренесува прес конференцијата:

Коронавирус