среда, 2. декември 2020. Вести денес: 154
home Вести

ВО ЖИВО: Прес-конференција на Христијан Мицкоски

ВО ЖИВО: Прес-конференција на Христијан Мицкоски

Во просториите на Центар за комуникации на ВМРО-ДПМНЕ, во Палата др. Христо Татарчев (Плоштад ВМРО бр. 1), денеска во 13:00 часот ќе се одржи прес конференција за медиуми, при што ќе се обрати Христијан Мицкоски, Претседател на ВМРО-ДПМНЕ.

Следете ја прес-конференцијата во живо.

Коронавирус