сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 43
home Вести

ВО ЖИВО: Прес конференција на Христијан Мицкоски

ВО ЖИВО: Прес конференција на Христијан Мицкоски

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски ќе одржи прес конференција во седиштето на партијата.

Курир во живо Ви ја пренесува прес конференцијата.

 

Коронавирус