недела, 28. ноември 2021. Вести денес: 10
home Вести

ВО ЖИВО: Прес-конференција на Христијан Мицкоски

ВО ЖИВО: Прес-конференција на Христијан Мицкоски

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денеска ќе одржи прес-конференција за медиумите.

Истата ќе започне во 14:00 часот, а КУРИР ќе ја пренесува изјавата во живо.

Следете не…

Коронавирус