сабота, 30. јули 2022. Вести денес: 56
home Вести

ВО ЖИВО: Прес-конференција на Христијан Мицкоски

ВО ЖИВО: Прес-конференција на Христијан Мицкоски

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски одржува прес-конференција на која тема се актуелните политички случувања во државата.

Најнови вести

Коронавирус