понеделник, 6. јули 2020. Вести денес: 207
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Вести

ВО ЖИВО: Прес-конференција на Ѓорчев

ВО ЖИВО: Прес-конференција на Ѓорчев

Прес-конференција на пратеникот Владимир Ѓорчев од ВМРО-ДПМНЕ.

Парламентарни избори 2020