недела, 7. јуни 2020. Вести денес: 1
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Вести

ВО ЖИВО: Прес конференција на Државната изборна комисија

ВО ЖИВО: Прес конференција на Државната изборна комисија

Државната изборна комисија за денеска меѓу 21:30 и 22 часот ја најави седмата прес конференција за референдускиот ден.

Коронавирус