четврток, 13. август 2020. Вести денес: 89
Во живо

Прес-конференција на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски

home Вести

ВО ЖИВО: Прес конференција на ДИК

ВО ЖИВО: Прес конференција на ДИК

Државната изборна комисија одржува прва прес-конференција на која ќе ја соопшти излезноста на парламентарните избори 2020 до 9 часот.

Коронавирус