сабота, 22. јануари 2022. Вести денес: 44
home Вести

ВО ЖИВО: Прес-конференција на ДИК за излезноста до 17 часот

ВО ЖИВО: Прес-конференција на ДИК за излезноста до 17 часот

Државната изборна комисија ДИК за во 17:30 часот ја закажа својата четврта прес-конференција на која ќе ги соопшти резултатите од излезноста до 17 часот.

Коронавирус