петок, 23. јули 2021. Вести денес: 137
home Вести

ВО ЖИВО: Прес-конференција на ДИК

ВО ЖИВО: Прес-конференција на ДИК

Државната изборна комисија ја одржува втората прес-конференција на која ќе биде соопштена излезноста на предвремените парламентарни избори со пресек до 11 часот.

Коронавирус