петок, 27. ноември 2020. Вести денес: 0
home Вести

ВО ЖИВО: Прес-конференција на Чулев

ВО ЖИВО: Прес-конференција на Чулев

Министерот за внатрешни работи Наќе Чулев во моментов одржува прес-конференција.

Истата може да ја следите во живо во видеото во продолжение.

Коронавирус