петок, 15. октомври 2021. Вести денес: 192
Во живо

Централен митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Штип

home Вести

ВО ЖИВО: Прес-конференција на Чулев

ВО ЖИВО: Прес-конференција на Чулев

Министерот за внатрешни работи Наќе Чулев со почеток во 12:30 часот ќе одржи прес-конференција.

Истата може во живо да ја следите на видеото во продолжение.

Коронавирус