петок, 14. мај 2021. Вести денес: 102
home Вести

ВО ЖИВО: Прес – конференција на Антонијо Милошоски

ВО ЖИВО: Прес – конференција на Антонијо Милошоски

ВМРО-ДПМНЕ денеска ќе одржи прес – конференција точно во 12:30 часот.

На истата ќе се обрати пратеникот Антонијо Милошоски.

Линкот од видеото е во продолжение:

Најнови вести

Коронавирус