петок, 14. август 2020. Вести денес: 0
home Вести

ВО ЖИВО: Прес-конференција на Александар Николовски

ВО ЖИВО: Прес-конференција на Александар Николовски

Во 11:00 часот следете ја мојата прес конференција од централниот штаб на ВМРО-ДПМНЕ.

Коронавирус