сабота, 24. октомври 2020. Вести денес: 104
home Вести

ВО ЖИВО: Прес-конференција на Александар Николоски

ВО ЖИВО: Прес-конференција на Александар Николоски

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николоски денеска ќе одржи прес-конференција.

Истата е закажана за во 14 часот во просториите на прес центарот на ВМРО-ДПМНЕ.

КУРИР од истата ќе врши директен пренос на Фејсбук, а наскоро следува и линк ТУКА.

Коронавирус