понеделник, 30. ноември 2020. Вести денес: 0
home Вести

ВО ЖИВО: Пендаровски со обраќање до јавноста

ВО ЖИВО: Пендаровски со обраќање до јавноста

Претседателот на државата Стево Пендаровски денеска има обраќање до јавноста од Вила Водно.

Јавноста очекува темата да биде поврзана со последните случувања за случајот „Рекет“.

КУРИР ја пренесува во живо прес-конференцијата.

Коронавирус