петок, 27. ноември 2020. Вести денес: 150
home Вести

ВО ЖИВО: Обраќање на претседателот Стево Пендаровски

ВО ЖИВО: Обраќање на претседателот Стево Пендаровски

Во кабинетот на претседателот Стево Пендаровски заврши седницата на Советот за безбедност на Република Северна Македонија, по што претседателот се обраќа до нациијата.

Најнови вести

Коронавирус