петок, 15. октомври 2021. Вести денес: 229
home Вести

ВО ЖИВО: Обраќање на Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски

ВО ЖИВО: Обраќање на Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, проф-др Христијан Мицкоски присуствува по повод одбележувањето на 29 години постоење на Општинскиот комитет на ВМРО-ДПМНЕ – Штип.

По тој повод Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ има свое обраќање.

Курир во живо Ви го пренесува обраќањето на Христијан Мицкоски:

Коронавирус