среда, 20. октомври 2021. Вести денес: 175
home Вести

ВО ЖИВО: Обраќање на Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски на Регионална политичка академија за млади

ВО ЖИВО: Обраќање на Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски на Регионална политичка академија за млади

Денеска во хотелот „Best Western“ се одржува Регионална политичка академија за млади, во соработка со институтот „Konrad Adenauer“ и центарот „Wilfried Martens“, при што Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, г. Христијан Мицкоски има свое обраќање.

Натсанот можете да го следите во живо:

Најнови вести

Локални избори 2021