среда, 20. октомври 2021. Вести денес: 0
home Вести

ВО ЖИВО: Обраќање на претседателот Ѓорге Иванов

ВО ЖИВО: Обраќање на претседателот Ѓорге Иванов

Претседателот на Република Македонија, Ѓорге Иванов, ќе се обрати до македонскиот народ и граѓаните на Република Македонија.

Локални избори 2021