вторник, 7. декември 2021. Вести денес: 56
Во живо

Изјава на Христијан Мицкоски од Штип

home Вести

ВО ЖИВО: Обраќање на Мицкоски по повод 23-ти Октомври, Денот на Македонската револуционерна борба

ВО ЖИВО: Обраќање на Мицкоски по повод 23-ти Октомври, Денот на Македонската револуционерна борба

Денеска во Долни Сарај, Охрид во 18:00 часот претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски, ќе има свое обраќање по повод празникот 23-ти Октомври, Денот на Македонската револуционерна борба.

Обраќањето следете го во живо.

Коронавирус