сабота, 4. јули 2020. Вести денес: 28
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Што мисли Заев за Црвенковски и колку е Заев богат?

home Вести

ВО ЖИВО: Обраќање на лидерот на ВМРО-ДМПНЕ Христијан Мицкоски

ВО ЖИВО: Обраќање на лидерот на ВМРО-ДМПНЕ Христијан Мицкоски

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски во моментов има свое обраќање.

Истото во го пренесуваме во живо:

Парламентарни избори 2020