четврток, 28. јули 2022. Вести денес: 181
home Вести

ВО ЖИВО: Николоски во посета на општина Карпош

ВО ЖИВО: Николоски во посета на општина Карпош

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николоски денеска е во посета на општина Карпош.

Тој точно напладне ќе се сретне со карпошани, а ќе даде и изјава за медиумите пред општинскиот комитет на партијата во Карпош.

КУРИР целиот настан ќе го пренесува во живо, а штом започне изјавата ќе можете да го следите на следниот линк:

Коронавирус