недела, 31. мај 2020. Вести денес: 0
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Вести

ВО ЖИВО: Николоски со вонредна прес-конференција

ВО ЖИВО: Николоски со вонредна прес-конференција

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николоски одржува вонредна прес-конференција.

Истата Ви ја пренесуваме во живо:

Коронавирус