недела, 19. август 2018. Вести денес: 35
home Вести

ВО ЖИВО: Најавена прес-конференција на Христијан Мицкоски

ВО ЖИВО: Најавена прес-конференција на Христијан Мицкоски

Претседател на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски, денеска ќе се обрати на прес-конференција.

Од партијата информираат дека прес-конференцијата ќе се одржи во 11:30 часот, во просториите на Центар за комуникации на ВМРО-ДПМНЕ, во Палата др. Христо Татарчев.