четврток, 2. декември 2021. Вести денес: 151
home Вести

ВО ЖИВО: Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во општина Кичево

ВО ЖИВО: Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во општина Кичево

ВМРО-ДПМНЕ денеска во 18:30 часот ќе одржи митинг во општина Кичево.

На истата ќе се обрати претседателот на партијата Христијан Мицкоски.

Коронавирус