среда, 8. декември 2021. Вести денес: 58
home Вести

ВО ЖИВО: Мини митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Вевчани

ВО ЖИВО: Мини митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Вевчани

ВМРО-ДПМНЕ вечерва ќе одржи мини митинг во Вевчани. На истиот ќе се обрати лидерот на партијата, Христијан Мицкоски.

Мини митингот следете го во живо.

Коронавирус