сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 92
home Вести

ВО ЖИВО: Мини митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Демир Хисар

ВО ЖИВО: Мини митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Демир Хисар

ВМРО-ДПМНЕ денеска ќе одржи мини митинг во Демир Хисар на кој ќе се обрати и лидерот на партијата Христијан Мицкоски.

Мини митингот следете го во живо.

Коронавирус