вторник, 29. септември 2020. Вести денес: 0
home Вести

ВО ЖИВО: Мицкоски со прес-конференција во 15 часот

ВО ЖИВО: Мицкоски со прес-конференција во 15 часот

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски за денеска во 15 часот најави своја прес-конференција во седиштето на партијата.

На истата Мицкоски ќе се осврне на актуелните теми во нашата земја.

Видеото можете да го проследите тука со почеток точно во 15 часот.

Прес конференција

Прес конференција 31.03.2020

Gepostet von Hristijan Mickoski am Dienstag, 31. März 2020

 

Коронавирус