сабота, 31. јули 2021. Вести денес: 0
home Вести

ВО ЖИВО: Мицкоски на средба со граѓаните во Кавадарци- пред граѓаните ќе ја претстави програмата со над 1.000 проекти

ВО ЖИВО: Мицкоски на средба со граѓаните во Кавадарци- пред граѓаните ќе ја претстави програмата со над 1.000 проекти

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски вечерва ќе одржи завршен митинг пред граѓаните на Кавадарци.

Средбата со граѓаните и говорот пред нив ќе биде со сите препораки и мерки против ширење на коронавирусот.

Мицкоски се очекува пред граѓаните да претстави над 1.000 проекти за граѓаните за во следните четири години.

Наскоро очекувајте линк во живо ТУКА.

Средба со жителите на Кавадарци, 26.06.2020

Средба со жителите на Кавадарци, 26.06.2020

Gepostet von Hristijan Mickoski am Freitag, 26. Juni 2020

 

Коронавирус