петок, 14. август 2020. Вести денес: 0
home Вести

ВО ЖИВО: Мицкоски на средба со граѓаните на Велес

ВО ЖИВО: Мицкоски на средба со граѓаните на Велес

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ во овие моменти е во посета на Велес.

Тој пред граѓаните ќе ја претстави својата програма испишана на повеќе од 300 страници која содржи над 1.000 проекти за граѓаните за во наредните четири години.

Линк во живо од настанот во Велес следува за кратко ТУКА.

Средба со жителите на Велес, 07.07.2020

Posted by Hristijan Mickoski on Tuesday, July 7, 2020

Коронавирус