вторник, 11. август 2020. Вести денес: 53
home Вести

ВО ЖИВО: Мицкоски на средба со граѓаните на Свети Николе

ВО ЖИВО: Мицкоски на средба со граѓаните на Свети Николе

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски во овие моменти одржува собир со граѓаните на Свети Николе.

Тој пред нив ќе ја претстави програмата со над 1.000 проекти кои се обврзуваат да ги реализираат во наредните четири години.

Средба со жителите на Свети Николе, 07.07.2020

Posted by Hristijan Mickoski on Tuesday, July 7, 2020

Коронавирус