сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 128
home Вести

ВО ЖИВО: Мицкоски на средба со граѓани во Радовиш

ВО ЖИВО: Мицкоски на средба со граѓани во Радовиш

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денеска ќе оствари средба со граѓани во Радовиш.

Коронавирус