среда, 12. август 2020. Вести денес: 176
home Вести

ВО ЖИВО: Мицкоски ја промовира програмата на ВМРО-ДПМНЕ во Гази Баба

ВО ЖИВО: Мицкоски ја промовира програмата на ВМРО-ДПМНЕ во Гази Баба

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ вечерва ќе ја промовира програмата на ВМРО-ДПМНЕ во Гази Баба.

Настанот се очекува да започне во 20:30 часот.

Во живо настанот ќе го следи КУРИР, а линкот е во продолжение:

Коронавирус