сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 0
home Вести

ВО ЖИВО: Мицкоски гостин во телевизија Клан

ВО ЖИВО: Мицкоски гостин во телевизија Клан

Лидерот на ВМРО ДПМНЕ Христијан Мицкоски е гостин во телевизија Клан.

Следете го во живо интервјуто на Мицкоски.

Коронавирус