понеделник, 18. октомври 2021. Вести денес: 44
home Вести

ВО ЖИВО: Мицкоски гостин на ТВ Шења

ВО ЖИВО: Мицкоски гостин на ТВ Шења

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски вечерва гостува во ТВ Шења.

Локални избори 2021