вторник, 3. август 2021. Вести денес: 89
home Вести

ВО ЖИВО: Изјава на Владо Мисајловски од Куманово

ВО ЖИВО: Изјава на Владо Мисајловски од Куманово

Носителот на Изборната единица 2 Владо Мисајловски од ВМРО-ДПМНЕ во овој момент се наоѓа во Куманово каде остварува средба со граѓаните.

Неговата изјава за медиумите во живо следете ја во продолжение:

Коронавирус