петок, 18. јуни 2021. Вести денес: 0
home Вести

ВО ЖИВО: Изјава на претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски

ВО ЖИВО: Изјава на претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денеска ќе даде изјава за медиумите.

КУРИР изјавата ќе ја пренесува во живо штом започне истата.

Линкот од видеото е во продолжение:

ЕУРО 2020

Македонија