вторник, 7. февруари 2023. Вести денес: 155
АКТУЕЛНО

Расте бројот на загинати во Турција и Сирија, спасувачите во трка со времето

home Вести

ВО ЖИВО: Изјава на Милошоски пред Влада

ВО ЖИВО: Изјава на Милошоски пред Влада

Членот на ИК на ВМРО-ДПМНЕ, Антонио Милошоски денес пред Владата ќе даде изјава за медиуми.

Истата е предвидена во 11 часот, а во живо може да ја следите на видеото во продолжение.