вторник, 24. ноември 2020. Вести денес: 141
home Вести

ВО ЖИВО: Изјава на Мицкоски во Штип

ВО ЖИВО: Изјава на Мицкоски во Штип

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денеска во 15 часот ќе положи свежо цвеќе пред учителска школа во Ново село, општина Штип.

Како што најавуваат од партијата, потоа ќе биде дадена изјава за медиуми.

Коронавирус