сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 60
home Вести

ВО ЖИВО: Изјава на Мицкоски од индустриската зона „Жабени“

ВО ЖИВО: Изјава на Мицкоски од индустриската зона „Жабени“

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски денеска ќе ги посети општините Битола и Демир Хисар.

Во 14:00 часот, Мицкоски ќе даде изјава за медиумите од индустриската зона „Жабени“.

КУРИР изјавата ќе ја пренесува во живо штом започне.

Следете не…

Коронавирус