вторник, 7. јули 2020. Вести денес: 35
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Вести

ВО ЖИВО: Изјава на Генералниот Секретар на ВМРО-ДПМНЕ Игор Јанушев

ВО ЖИВО: Изјава на Генералниот Секретар на ВМРО-ДПМНЕ Игор Јанушев

Генералниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ, Игор Јанушев, заедно со членот на ИК на ВМРО-ДПМНЕ, Орце Ѓорѓиевски одржаа состанок. По истиот ќе биде дадена изјава за медиуми од страна на Генералниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ Игор Јанушев.

Курир во живо Ви ја пренесува изјавата:

Парламентарни избори 2020