сабота, 6. јуни 2020. Вести денес: 0
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Вести

ВО ЖИВО: Интервју на „Лидер“ со Александар Николоски околу последната одлука на ЕУ

ВО ЖИВО: Интервју на „Лидер“ со Александар Николоски околу последната одлука на ЕУ

Во живо во студиото на „Лидер“ со потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николоски околу последната одлука на советот на министри на ЕУ, на која не беше одлучено  Македонија да добие датум за преговори.

Најнови вести

Коронавирус