петок, 23. јули 2021. Вести денес: 162
home Вести

ВО ЖИВО: Христијан Мицкоски ќе ја претстави изборната програма пред граѓаните на Крива Паланка во 20:30 часот

ВО ЖИВО: Христијан Мицкоски ќе ја претстави изборната програма пред граѓаните на Крива Паланка во 20:30 часот

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ вечерва е во посета на Крива Паланка каде пред граѓаните ќе ја претстави изборната програма за во наредните четири години.

Обновата која доаѓа на 15 јули како што најавува Мицкоски ќе започне да ја претставува во 20:30 часот.

Линк во живо од видео промоцијата следува за кратко на официјалната Фејсбук страница на Христијан Мицкоски.

Средба со жителите на Крива Паланка, 11.07.2020

Posted by Hristijan Mickoski on Saturday, July 11, 2020

Коронавирус