петок, 3. јули 2020. Вести денес: 193
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Што мисли Заев за Црвенковски и колку е Заев богат?

Во живо

Мицкоски на средби со граѓаните на Бутел

home Вести

ВО ЖИВО: Годишна конференција на УМС: Младите за обнова на Македонија

ВО ЖИВО: Годишна конференција на УМС: Младите за обнова на Македонија

Во Македонската Филхармонија, денеска се одржува 28-мата Годишна конференција на УМС на ВМРО-ДПМНЕ под слоганот Младите за обнова на Македонија.

Свои обраќања имаат Јован Јаулески, Претседател на УМС на ВМРО-ДПМНЕ и Христијан Мицкоски, Претседател на ВМРО-ДПМНЕ.

Парламентарни избори 2020