сабота, 30. јули 2022. Вести денес: 41
home Вести

ВО ЖИВО: Facebook Live сесија со лидерот на ВМРО-ДПМНЕ

ВО ЖИВО:  Facebook Live сесија со лидерот на ВМРО-ДПМНЕ

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски вечерва со почеток од 20 часот ќе одржи Facebook Live сесија.

И оваа недела (01.11.2020), вечерта ќе ја започнам дружејќи се со вас! Со почеток во 20 часот, со мојот тим, ќе ја одржиме третата по ред Facebook сесија во живо.

Знам дека имате многу прашања, ова се турбулентни времиња за сите нас и дефинитивно ни се потребни промени, објави претходно Мицкоски.

Најнови вести

Коронавирус